БестаMед е партньорът, на когото можете да се доверите

Оклис Форте саше 600 мг х 10

Лекарствена форма: 600 mg сашета

Активно вещество: Ибупрофен

Съдържание на активното вещество: 600 mg ибупрофен L- аргинин еквивалентно на 600 mg ибупрофен

Какво представлява Оклис® Форте саше 600 мг х 20 и за какво се използва:

ОКЛИС® ФОРТЕ 600 мг гранули за перорален разтвор принадлежи към групата лекарства, наречени нестероидни протививъзпалителни средства (НСПВС).

Този продукт се използва за лечение на болка: мускулни (навяхвания и растежения) и костни заболявания с болка и възпаление, главоболие, зъбобол, следоперативна болка, периодична болка.

ОКЛИС® ФОРТЕ 600 мг гранули за перорален разтвор е подходящ и за лечение на ревматоиден артрит (включително ювенилен ревматоиден артрит), анкилозиращ спондилит, артроза и други остри или хронични ревматични процеси, меки тъкани при навяхвания и разтежения, висока температура и възпаления, които съпътстват състояния (като фарингит, тонгилит, ушни инфекции и др.), първична дисменорея.

Как изглежда Оклис® Форте саше 600 мг х 20 и какво съдържа опаковката:

Външен вид: бели до почти бели гранули с мирис на мента, опаковани в сашета от хартия/AL/PE.

Предлага се в кутии с 10, 20, 30 и 40 сашета.

Не всички опаковки могат да бъдат пуснати на пазара.

Научете повече на https://www.oklys.bg/